PAX eFORMS
Interaktywność. Formularz. Integracja.

PAX eFORMS jest kompleksowym narzędziem służącym do pracy z formularzami publikowanymi poprzez przeglądarki www. Pozwala zarówno projektować, modyfikować, jak i zamieszczać na stronie interaktywne formularze, a w dalszej kolejności także zapisywać zebrane za ich pomocą dane.

   

PAX eFORMS sprawia, że tworzenie złożonego formularza nie wymaga znajomości zasad programowania. Dzięki aplikacji designera możliwe jest zaplanowanie nie tylko zawartości danego formularza, lecz również jego wyglądu tak, aby mógł stać się integralną częścią miejsca, w którym zostanie opublikowany. Przy projektowaniu dostępne są elementy m.in. takie, jak obrazy, pola tekstowe, liczbowe, daty, formuły matematyczne automatyzujące wyliczenia poszczególnych komórek. Przygotowany w ten sposób nawet najbardziej rozbudowany formularz można wykorzystać do druku lub opublikować w intranecie czy na stronie skierowanej do klientów.

Moduł eFORMS jest przyjazny w obsłudze nie tylko dla projektanta formularzy. Podział na kroki, zachowanie wypełnionych pól i inne wprowadzone udogodnienia sprawiły, że wypełnianie formularzy jest proste również dla użytkowników z niewielkim doświadczeniem w ich tworzeniu i obsłudze.