PAX eDOCS
Generator. Formalność. Elastyczność.

Moduł PAX eDOCS umożliwia stworzenie szablonu dokumentu. Od umowy o pracę, przez wnioski o urlop, aż po oferty prezentowane klientom. Usprawnia działanie nie tylko działu księgowego, lecz organizację pracy całego zespołu.

   

Z modułu korzysta się w sposób intuicyjny. Za pomocą udogodnień, zastosowanych również w innych produktach z rodziny PAX, wybierane są elementy, z których zostanie stworzony szablon dokumentu. Aplikacja designera umożliwia wykorzystanie m.in. obrazów, pól tekstowych, liczbowych, tabel, a także kodów kreskowych. Na każdym etapie projektowania dokumentu możliwy jest jego podgląd i wydruk. Po zintegrowaniu z systemem biznesowym i uaktywnieniu odpowiedniej procedury dokument jest uzupełniany przez informacje pobrane z bazy danych według wytycznych ustalonych w szablonie. Przygotowany w ten sposób dokument w zależności od potrzeb zapisywany jest w formie elektronicznej lub może zostać wydrukowany.

Korzystanie z PAX eDOCS ułatwia wizualne projektowanie dokumentów oraz automatyzuje proces ich generowania, tym samym skracając czas, jaki dotychczas należało poświęcić na skrupulatne wypełnienie umowy, zaświadczenia czy wniosku.