OFERTA
Klient. Partner. 3Soft

Spółka KSP Systemy Informatyczne należy do Grupy 3Soft >>> – dostawcy dedykowanych rozwiązań softwarowych z jedenastoletnią historią i doświadczeniem na wielu Europejskich rynkach (szczególnie skandynawskim i niemieckim), a także w USA.

   

Do podstawowych obszarów działalności 3Soft należą:

  • optymalizacja procesów biznesowych w przedsiębiorstwach (BPM/ECM),
  • integracja aplikacji (SOA),
  • oprogramowanie niskopoziomowe na styku informatyki i elektroniki oraz informatyki i automatyki (Low Level Programming)
  • rozwój i utrzymanie oprogramowania dedykowanego
  • biznesowe aplikacje mobilne
  • consulting IT
  • Big Data/Hadoop

Poznaj technologie, w których pracujemy >>>

KSP Systemy informatyczne to firma, która nie tylko odpowiada na potrzeby swoich klientów i partnerów w strefie rozwiązań informatycznych. Duży nacisk kładzie także na relacje biznesowe i model współpracy. Z usług KSP można korzystać na dwa sposoby: poprzez sprzedaż bezpośrednią oraz reselling.

Sprzedaż bezpośrednia

Model sprzedaży oparty o bezpośredni kontakt z klientem pozwala na dogłębne zbadanie jego potrzeb i problemów, na podstawie których proponowane są konkretne rozwiązania. Istnieje także możliwość przeprowadzenia audytu “0”. Podobnie jak podczas wizyty u lekarza, zespół specjalistów sprawdza poprawność systemów biznesowych posiadanych przez klienta, weryfikuje ich problemy oraz potencjał rozwoju. Dzięki temu oferowane produkty i usługi ściśle odpowiadają na realne potrzeby klienta.

Reselling

Model partnerski stworzony na potrzeby współpracy z podmiotami pośredniczącymi, skierowany jest zarówno do firm consultingowych poruszających się w obszarze IT, jak i do firm mogących implementować rozwiązania 3Softu do własnych ofert. Reselling zapewnia pozytywne relacje w biznesie oraz partnerskie wsparcie, co sprzyja rozwojowi branży.